Recenze Sponeta S1-12e

Ověřené recenze Sponeta S1-12e

Ivana

Přidáno: 14. července 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Přehledný a jednoduchý návod na montáž. Ještě jsem se s takovým.nesetkala. Manžela jsem potřebovala jen k montáži desek. Jsem moc spokojená. Děkuji!

Leona Hais

Přidáno: 3. června 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Stolní tenis jsme si pořídili na zahradu a využíváme ho tři generace.Snadno se s ním manipuluje v případě nepříznivého počasí

Super záležitost! Moc si ho užíváme

Přidáno: 20. dubna 2017

• vzhled
  • kvalita zpracování
  • tenká hrací deska
  • subtilnější konstrukce (ale i přesto stůl působí kvalitně)
  • při hře jednoho hráče o sklopenou "stěnu" je za síťkou mezera, do které často padá míček

Dobře zabalené, perfektní návod na montáž (zabere max. 2 hodiny) - vše je do detailu rozkreslené a popsané, všechny díly do sebe skvěle zapadají a nikde není potřeba používat zbytečnou sílu.
Stůl má tenčí desku, což se dá ale u této cenové kategorie očekávat. Na hraní na zahradě ideální.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Renata

Přidáno: 4. září 2016

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Skvělá kvalita zboží a rychlé doručení.

Jsme moc spokojená.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Veruna

Přidáno: 11. srpna 2016

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• vyhovující stůl pro chalupáře a pro ty, kteří mají ze hry potěšení a nejsou profesionálové
  • Návod na montáž je sice hezky nakreslený, ale sem tam nějaké slovo by neuškodilo. Na smontování koleček je třeba kulturista, pokud nemáte potřebné nářadí v dílně. (Od začátku montáže se těšíte na hru, ale po několika hodinách soustředění na správné smontování nemáte na hru sílu. O to větší radost je ale od následujícího dne dále, kdy se nemůžete dočkat, až si zase zahrajete.)

kvalita je dobrá, cena skvělá, doprava byla zdarma - není co vytknout (až na ten "záhul" při montáži) - ale i přes to opravdu doporučuji !!!!!!

Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. srpna 2016

Zakoupeno v ACRA sport

• Stůl je lehký a dá se v rychlosti složit .
  • Slušná kvalita za slušné peníze.
  • Nákup jsem provedl přez Heureku a stůl přišel o týden pozdeji na podruhé, protože vše bylo zdrženo a všude jsem volal kde mám svoje zaplacené zboží.Po domluvě s firmou už vše šlo dobře. Zboží přišlo a bylo v pořádku.
  • Několik dní jsem čekal na dodání.

Se zbožím jsem spokojen, ale né se zdlouhavým dodáním.

bobby

Přidáno: 31. července 2016

Zakoupeno v ACRA sport

• Solidní kvalita - venkovní provedení (plast)
  • možnost trenovat i bez partnera při zvednuté polovině stolu
  • Komplikovanější návod k montáži - ale dalo by se to smontovat i bez něj

Doporučuji - Náš mladej - 9 let (obdarovaný) byl nadšený
a my starší jsme si perfektně protáhli faldy a budeme v tom všichni určitě pokračovat

Jája

Přidáno: 29. července 2016

• přehledný montážní návod
  • stabilita stolu
  • možnost sklopení jedné strany stolu a trénovat sám
  • kolečka pro snadný přesun
  • fajn venkovní stůl
  • na žádné jsem zatím nepřišla
  • snad jen přeprava zboží k zákazníkovi maxi velkou dodávkou,takže byl trochu problém s dojezdem,ale vyřešili jsme

Vzhledově hezký a funkční venkovní pingpongový stůl.S možností sklopení 1, či obou desek.Kolečka pro lepší přesun.Plastová deska,která má pěkný odraz míčku.
Dobrý stůl pro běžného " HOBBY " hráče,který si chce zasportovat každý den venku na zahradě.

Přidáno: 17. července 2016

(Upraveno 17. července 2016)

Zakoupeno v ACRA sport

• Je na ven, skladný, na kolečkách, snadno stěhovatelný.

Zatím super.

Přidáno: 15. května 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Skládací stůl, úspora místa.
  • Musí se smontovat.

Vybrala jsem si výrobek, který chceme mít na chalupě. Škoda, že obchod nenabízí službu, kdo by stůl sestavil. Zatím jsem počítala náhradní díly včetně všech šroubků a matiček a studovala návod na sestavení. Návod by měl být rozepsán krok po kroku slovy/ pro diletanty/, ne jen znázorněn černobílým nákresem. Pokud to nezvládnem sami, prodraží se o dalších nejméně 500,- Kč.

Ověřený zákazník Duvlan.cz

olga

Přidáno: 9. června 2015

Zakoupeno v Duvlan.cz

• produkt splnil představu
  • velmi dobrý návod na sestavení

spokojenost

Ověřený zákazník Duvlan.cz

Zdeněk Dušek

Přidáno: 9. července 2014

Zakoupeno v Duvlan.cz

• Výborné řešení stolu, spolehlivý návod pro sestavení, snadná manipulace. Doplňky ke stolu - např. krycí plachta.

Snadné sestaven stolu, flexibilní sestava (varianta i pro jednoho hráče), vysoká mobilita, při složení nezabírá příliš místa.

Sponeta S3-46e

Sponeta S3-46e

Sponeta S1-72e

Sponeta S1-72e

Sponeta S1-73e

Sponeta S1-73e

Další stoly na stolní tenis Acra