Butterfly Petr Korbel Outdoor

Typ stolu: venkovní Kolečka: ANO Skládací: ANO Síťka: ANO Síla desky (mm): 4 Barva: modrá Provedení výrobku: modrá barva Venkovní stůl Butterfly na kolečkách pro rekreační...
10 900 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z vše na stolní tenis.cz

Skladem • Více variantDárekZdarma99 % • 1 712 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant89 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace

• Síťka: ANO
  • Síla desky (mm): 4
  • Barva: modrá
  • Provedení výrobku: modrá barva

Venkovní stůl Butterfly na kolečkách pro rekreační použití. Vrchní deska o šířce 4 mm vyrobena ze speciálního materiálu melamin, jenž je odolný vůči vlhkosti, dešti a slunečnímu svitu. Vyztužení desky rámem o síle 36 mm. Dodání včetně síťky, ale bez vyobrazených pálek.

Samozřejmostí jsou bezpečnostní pojistky při zaklopení desek a čtyři dvojitá kolečka o průměru 125 mm usnadňující manipulaci.

• Váha: 60 kg

• Šířka (cm): 10.00
  • Hloubka (cm): 162.00
  • EAN: 4013771034408
  • Záruční doba: 24 měsíců

Stůl na stolní tenis Butterfly Korbel Outdoor se síťkou pro venkovní použití.

• stabilní
    • složitější montáž

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• super zábava pro celou rodinu a při sklopení poloviny stolu i pro jednotlivce
    • děti to hrajou lépe než já

veliká radost a spokojenost

• Rychlé rozložení a složení stolu + mobilita.
    • Velmi nestabilní slabá konstrukce a špatné výztuhy desek. Stůl jsem musel vrátit, protože obě hrací desky byly prohnuté asi 1 cm, navíc nosné trubky nebyly délkově stejně naohýbané a celá konstrukce byla z toho důvodu zkřížená.
    • ROZHODNĚ NEKUPOVAT!!! Za stejné peníze se dá koupit od jiného výrobce (DECATLON) nesrovnatelně vyšší kvalita. Je to osobní zkušenost.

Velmi špatná kvalita a neodpovídající cena.

• kvalitní pingpongový stůl za rozumnou cenu, lehký na sestavení i manipulaci

doporučuji, splňuje očekávání a zajistí zábavu pro děti

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Dobrá funkce, prozatím dobrá odolnost vůči povětrnost.
    • Sdělte prosím, od kdy před zimou doporučujete stůl uskladnit pod střechu.

Zatím jsem spokojen.

• , zakoupeno v KASA.cz

• snadné sestavení podle velice přehleného a kvalitního návodu
    • snadná manipulace
    • zdá se odolný
    • byť bych se hodnotil jako přůměrně zdatný hráč v hobby světě, možnost hry jednoho hráče těžko využiji, to se prostě nedá, míček často končí spadený mezi síťkou a zvednutou půlí a rád se navíc odkutálí od hráče, čímž ztrpčuje celkový dobrý dojem ze hry. to jen pro ty mně podobné, aby to nebrali jako rozhodujíc přednost při výběru
    • ovšem trpělivý jedinec to po pár hodinách nácviku může ocenit...

celkově mám z koupi tohoto stolu dobrý pocit a krom zmíněné maličkosti mě v ničem nezklamal. mohu vřele doporučit

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Rychlé a snadné rozložení a složení stolu

Stůl jsem vybral,protože firma Buterfly má dobré jméno.Stůl je dobrý.Špatnou zkušenost jsem měl s venkovním stolem od stejné firmy,míček od něj málo odskakoval.

• , zakoupeno v WORKER.cz

• ok
    • třeskutá montáž

třeskutá montáž,jinak supr produkt

• , zakoupeno v Sportega.cz

• skladný, lehky

Stůl doporučuji, jen jsme meli menší problem sehnat obal na stůl.